loader.gif

Poštovné

 

Poštovné a iné poplatky

Keď si u nás objednáte tovar, musíme Vám ho nejako doručiť. Štandardne používame Slovenskú poštu, ak bývate v okolí niektorého z odberných miest, radi Vám Vašu objednávku pošleme aj tam, aby ste si ju mohli osobne vyzdvihnúť. S tým však vznikajú náklady. Snažíme sa, aby aj poštovné bolo pre Vás čo najvýhodnejšie. Práve preto okrem zaujímavých zliav, ktoré Vám ponúkame, môžete ušetriť aj na poštovnom.

K cenám tovaru, ktorý je predávaný prostredníctvom portálu www.university.sk pripočítavame nasledovné poštovné podľa spôsobu a adresy dodania.

Poštovné poplatky sú stanovené jednotne na 3,50 EUR

Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. V prípade rozdelenia jednej objednávky na viac zásielok na základe Vášho želania vám môže byť účtované poštovné za každú zásielku samostatne. Ohľadom presnej výšky poštovného do zahraničia Vás budeme informovať po potvrdení Vašej objednávky.

Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách; v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky (doručenie na Slovensko a v jednej zásielke). K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.

Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných produktov.

Poštovné do zahraničia

Platba na dobierku je možná iba do Českej republiky, pri doručení do ostatných krajín je možná platba iba cez platobnú kartu VISA, EuroCard/MasterCard alebo Diners Club International. Presnú cenu poštovného Vám oznámime po skompletizovaní Vašej objednávky, keď budeme vedieť jej presnú hmotnosť.