loader.gif

O nás

Je to dlhý príbeh, ale prišli sme až sem. Urobili sme veľa chýb, popálili sme sa, ale výsledok našej práce je dnes tu, na www.university.sk. Chceme pomôcť a podporiť aktívnych. Polená pod nohami obchádzame alebo prekračujeme.

My veríme študentom, pretože sú šikovní a častokrát aktívni. Hľadajú cesty, nezriedka vymýšľajú, ale nakoniec tí úspešnejší sa aj presadia. A o to ide.

Vytvorili sme univerzitný portál, ktorý sa pokúsi zodpovedať na dôležité otázky života študentom aj neštudentom, ktorí majú najmä od 15 - do 29 rokov. Samozrejme sme tu aj pre tých starších :).

Tým mladším, stredoškolákom, pomôže si vybrať a následne sa dostať na vytúženú univerzitu alebo vysokú školu. Študentom univerzít a vysokých škôl pomôžeme sa zabaviť, zorganizovať si párty, fakultnú či univerzitnú beániu alebo rôzne športové ale aj nešportové aktivity a nakoniec všetkým u nás zaregistrovaným študentom, chceme pomôcť nájsť si prácu, dobrú prácu. Najskôr doma a neskôr aj v zahraniči. Ak si chceš popritom všetkom privyrobiť, pridaj sa k nám.

ŠTIPENDIUM

Každému aktívnemu študentovi ponúka naša Nadácia UNIVERSITY.sk štipendium. Ak chceš vedieť ako ho získať, zaregistruj sa u nás. Buď aktívny, zbieraj kredity. Naša NADÁCIA priebežne vypisuje grantové programy, ktorých cieľom je podporiť a odmeniť aktívnych študentov na všetkých fakultách a univerzitách na Slovensku. Aj tu na tomto mieste sa chceme poďakovať donorom za PODPORU. Ak chcete podporiť realizáciu myšlienky tohto univerzitného portálu - kliknite tu.

eSHOP

eSHOP je pre všetkých partnerov zadarmo. Najmä pre univerzity, vysoké školy alebo zanietených podnikateľov. Opäť je jedno, či si z Bratislavy, Prešova alebo zo Zvolena. Žiadne registračné alebo iné poplatky. Nič vás to nestojí, aby ste sa zviditeľnili, predávali svoje služby, univerzitné tričká, knižky alebo elektronické skriptá. Študenti už chodia do školy s tabletmi :). Neveríte ? Ak chcete byť našimi partnermi, kontaktujte nás. Info pre partnerov, nájdeš tu – klikni.

EVENT PORTÁL

Organizuješ súťaže, rôzne univerzitné aktivity? Pre teba je náš EVENT PORTÁL. Je úplne jedno, či si alebo nie si študentom. Vytvor si event, stiahni si kamarátov z mobilu, pozvi spolužiakov aj z iných fakúlt, sharuj alebo zdieľaj, ak si chceš predávať VSTUPENKY na tvoj event, tak sa staň našim partnerom a systém ti automaticky vygeneruje krásne a jedinečné VSTUPENKY s QR kódom. Tie si online, so svojim smartfonom, kontroluj pri vstupe na tvojom EVENTE.

JOB PORTÁL

Pre tých študentov, čo si chcú nájsť počas štúdia brigádu alebo nebodaj full time prácu, sme pripravili JOB PORTÁL. Ten, kto hľadá, nájde. Študentom stačí zaregistrovať sa na www.university.sk. Už tvoj profil je CV. Pre firmy, ktoré chcú nájsť tých šikovných, čo niečo robia, ponúkame priestor na publikovanie pracovných ponúk, a to úplne jednoducho.

Sme celoslovenský univerzitný portál, opäť nezáleží na tom, či ste z Bratislavy, Prešova alebo zo Zvolena. Online sme všade. Zamestnávate alebo sa chystáte zamestnávať? Staňte sa našimi partnermi. Info pre partnerov, nájdeš tu – klikni.

UNIVERZITNÁ ROČENKA

Si študent a nevieš čo to je univerzitný ROČENKA? Chyba. Veľká chyba! Vyber si krásnu fotku a hlavne sa umievaj. Raz budeš mať 35, možno 47 :), ani nevieš ako ten čas letí, a pristihneš sa pritom, že si budeš chcieť, len tak z nostalgie, pozrieť svojich spolužiakov a spolužiačky z univerzity. Akí ste boli vtedy a teraz. Stačí 2 - 3 kliky a sám si vyrobíš PDF s tvojou univerzitnou ročenkou. Vyber si vizuál aký sa ti páči a pošli si tvoju univerzitnú ROČENKU do emailu. A to úplne zadarmo. Nie, nesníva sa ti, ani v Amerike nie si. Klikni sem a pozvi svojich spolužiakov, nech sa zapoja.

BLOG

Trápia ťa nefungujúce veci okolo teba? Nechceš o nich mlčať? Napíš BLOG, vytvor si anketu, pýtaj sa, zbieraj reakcie, urob si prieskum. Ak sa o problémoch mlčí, nič sa nevyrieši. Nájdi takých ako si ty viac a urobte online univerzitný ČASOPIS a ten sharujte a zdieľajte svojim spolužiakom alebo aj iným. Nadšenie treba podchytiť, dať mu priestor. My sme to urobili. Teraz si druhák alebo tretiak? O 3 roky už nebudeš na škole? Nevadí. Pomôž, mentoruj mladších, aj o rok budú noví prváci. Niektorí z nich mlčať nebudú. Napíšu nový BLOG, pridajú FOTKY alebo VIDEO, pomôžu univerzitnému časopisu rásť. Raz treba začať. Skús to teraz – napíš svoj prvý blog!

Je neuveriteľné, ako veci, ktoré by mali štandardne fungovať, nefungujú. Nás to hnevá. Preto sme vytvorili univerzitný portál www.UNIVERSITY.sk